مجلات علمی

امتیاز کاربر:  / 1
ضعیفعالی 

 

         

 

اولین شماره از مجله دانشکده علوم پزشکی نیشابور در زمستان 1392 با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی مبتنی بر پژوهش و بالا بردن سطح آگاهی و نیز آموزش و انتقال مفاهیم علمی-پژوهشی انجام شده به سایر همکاران، در زمینه های علوم پزشکی بالینی و علوم پایه از قبیل پیراپزشکی، آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، پرستاری، مامایی، روان شناسی و طب سنتی و سایر موضوعات وابسته به علوم پزشکی به چاپ رسید و از تاریخ 1396/2/30 موفق به کسب رتبه علمی پژوهشیاز کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور گردید. این مجله به صورت فصلنامه و به زبان فارسی و با چکیده فارسی و انگلیسی منتشر می­شود. که هر شماره آن مشتمل بر دوازده مقاله می­‌باشد. انواع مقالات مورد پذیرش شامل پژوهشی اصیل (Original Article)، گزارش مورد (Case Report)، گزارش موارد (Case Series)، مقالات مروری (Review Article)، مقاله کوتاه (Short Communication)، نامه به سردبیر (Letter to Editor) و پاسخ نامه سردبیر (Response)  هستند.

http://Journal.nums.ac.ir :website

     

Abstracting and Indexing: DOAJ, ISC, Google Scholar, Magiran, CIVILICA

  
         
             
             

مجله انگلیسی Current Research in Medicine and Epidemiology (JCRME) Journal of  با هدف گسترش دانش علوم نوین پزشکی و به منظور اطلاع رسانی جدیدترین یافته های علوم پایه و بالینی پزشکی اقدام به انتشار نموده است. پژوهشگران و متخصصان داخلی و خارجی با ارسال مقالات خود در این زمینه سبب گسترش بهتر اطلاعات جدید پزشکی خواهند شد

 

http://jcrme.nums.ac.ir :website

             
           

بر اساس طرح تحول و نو‌آوری در آموزش علوم پزشکی، مأموریت "توسعه دانش هنر و سلامت" از سوی وزارت بهداشت به کلان منطقه 9 آمایش آموزش عالی سلامت کشور با محوریت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور منظور گردیده است. در همین راستا و با هدف دستیابی به مرجعیت علمی، تهیه و انتشار دوفصلنامه "سیب فیروزه ای" در دستور کار قرار گرفت که در تاریخ 4/10/96  به شماره 80689 بر اساس ماده 13 قانون مطبوعات مصوب 28/12/64 موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. 

نشریه اجتماعی – هنری «سیب فیروزه ای» دوفصلنامه ای تخصصی در حوزه هنر و سلامت است که به منظور بازتاب پژوهش‌ها، تجربه‌ها، دستاوردهای نو و رهیافت‌های سودمند علمی در حوزه تأثیر هنرهای هفتگانه بر ابعاد سلامتی از پاییز 1397 منتشر می شود.

            http://arthealthmag.nums.ac.ir : website

Abstracting and Indexing: Magiran, Noormags